Psycholog

Miejsce Dobrych Zmian

www.miejscedobrychzmian.pl, Polska
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczne
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/ umowa o współpracę
Miejsce Dobrych Zmian to gabinety psychologiczno-terapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tworzymy zespół psychologów i psychoterapeutów z różnych obszarów specjalizacji i nurtów pracy. Staramy się kompleksowo pomóc pacjentowi i jego otoczeniu. Szukamy do zespołu psychologa/ psychoterapeuty, przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale też mile widziana praca z osobami dorosłymi.

 Zakres obowiązków:
  • odbywanie konsultacji/ sesji terapeutycznych stacjonarnie
  • dostępność na około 15 godzin w tygodniu w elastycznych, wybranych godzinach

 Wymagania:
  • dyplom ukończenia studiów magisterskich psychologicznych
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

 Oferujemy:
  • opłacenie profilu na aplikacji Znany Lekarz
  • pomoc w pozyskiwaniu pacjentów
  • koleżeńskie wsparcie w pracy
  • wsparcie i pomoc w codziennych wyzwaniach w pracy w gabinecie