Fizjoterapeuta

Profizjoclinic - POZBĄDŹ SIĘ BÓLU

Szybowcowa 31/204 Gądów Mały, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Opis
Fizjoterapeuta dziecięcy/ Fizjoterapeutka dziecięca

Miejsce pracy: Profizjoclinic, Wrocław, ul. Szybowcowa 31.

Wymiar i forma pracy: do uzgodnienia

Główne obowiązki:
  • ocena stanu funkcjonalnego Pacjenta i planowanie procesu rehabilitacji
  • prowadzenie konsultacji oraz terapii indywidualnej dzieci i/lub niemowląt
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjenta
  • ​​współpraca z personelem w celu zapewnienia Pacjentowi skutecznej opieki na najwyższym poziomie

Wymagania:
  • pasja do pracy z najmłodszymi Pacjentami
  • wykształcenie kierunkowe fizjoterapii
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do małych Pacjentów i ich opiekunów
  • empatia
  • komunikatywność, otwartość

Mile widziane metody:
  • NDT Bobath
  • Trójpłaszczyznowa terapia stóp
  • Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe w pediatrii
  • Terapia FITS

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń
  • przyjazną atmosferę
  • praktykę w młodym i dynamicznym zespole