Psychiatra dziecięcy

Lubelskie Centrum Zdrowia Psychicznego Human

Żwirki i Wigury 4/10, Lublin
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie / b2b
Centrum Zdrowia Psychicznego Human powstało z myślą o pomocy osobom poszukującym wsparcia. Proponujemy pomoc w zrozumieniu istoty pojawiających się trudności oraz w dokonywaniu zmian służącym wewnętrznemu rozwojowi. Zespół specjalistów składa się z psychologów, psychoterapeutów oraz specjalistów terapii uzależnień. Świadczymy pomoc osobom chorujących onkologicznie, uzależnionym oraz osobom potrzebujących w wsparcia w kryzysach życiowych. Postanowiliśmy rozszerzyć ofertę Centrum HUMAN o wizyty dla najmłodszych pacjentów. Naszą misją jest indywidualne podejście do pacjenta oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 Zakres obowiązków:
  • wizyty indywidualne z pacjentami - na żywo lub online
  • prowadzenie dokumentacji

 Wymagania:
  • przestrzeganie zasad etyki
  • wykształcenie medyczne, specjalizacja
  • chęć rozwoju oraz doszkalania

 Oferujemy:
  • spotaknia z superwizjorem ( dla lekarzy prowadzących również psychoterapię)
  • dogodne wynagrodzenie
  • obsługę pacjentów
  • system medyczny
  • sprzęt elektryczny