Logopeda

Esculap

Fabryczna 1, Marki
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Opis
Dołącz do naszego zespołu!
Przychodnia ESCULAP Marki to miejsce z ponad 25-letnią tradycją, gdzie stawiamy na budowanie zaufania z pacjentami i tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Do naszego zespołu szukamy doświadczonego Logopedy i Neurologopedy.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w nowoczesnej przychodni w miłej atmosferze.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (do ustalenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie
Twoje obowiązki:
  • Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy u dzieci
  • Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych
  • Współpraca z fizjoterapeutami, terapeutami, psychologiem
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
Wymagamy:
  • Ukończonych studiów magisterskich na kierunku logopedii
  • Ukończonych studiów podyplomowych na kierunku neurologopedii
  • Umiejętności diagnozowania i terapii zaburzeń mowy
  • Empatii i umiejętności nawiązywania kontaktu z dziećmi
  • Umiejętności pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Ukończone kursy i szkolenia z zakresu neurologopedii
  • Doświadczenie w pracy w poradni rehabilitacyjnej
Jeśli kochasz pracę z dziećmi i chcesz nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują, zgłoś swoją kandydaturę

Zapraszamy do współpracy!