Psychoterapeuta

Mind Concept

Topolowa 12, Smolec (k. Wrocławia)
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 12g dyspozycji tygodniowo
Typ zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenie
Opis
Lokalizacja: Smolec, Polska (koło Wrocławia)

Opis firmy:

Poradnia Psychologiczna Mind Concept to dynamicznie rozwijająca się placówka, która oferuje wszechstronne wsparcie psychologiczne dla pacjentów. Nasza misja opiera się na zapewnieniu wysokiej jakości opieki oraz promowaniu holistycznego podejścia do zdrowia psychicznego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych psychoterapeutów oraz psychoterapeutów w trakcie szkolenia, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za prowadzenie sesji terapeutycznych i konsultacji psychologicznych w zależności od kompetencji własnych.

Obowiązki:

  • Prowadzenie sesji terapeutycznych
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych
  • Przeprowadzanie diagnoz psychologicznych i wystawianie zaświadczeń/opinii w zależności odpotrzeb pacjentów
  • Utrzymywanie wysokich standardów etycznych
  • Poddawanie swojej pracy regularnej superwizji
    Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie psychologii lub/i rozpoczęte szkolenie całościowe z zakresu psychoterapii
  • Zdolność do pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • Umiejętność empatycznego i skutecznego komunikowania się
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dyspozycyjność minimum 12h w tygodniu
    Oferujemy:
  • Możliwość pracy na umowę zlecenie lub kontrakt na zasadach B2B, warunki finansowe rozważamy indywidualnie w zależności od doświadczenia i kompetencji terapeuty
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnych i przyjaznych warunkach
  • Dostęp do recepcji obsługującej pacjentów
  • Zaplecze socjalne z udogodnieniami, w tym kawą i herbatą
  • Profil premium na platformie ZnanyLekarz, wspierający promocję osobistą
  • Możliwość uczestnictwa w zebraniach zespołu oraz interwizjach koleżeńskich
  • Perspektywy uczestnictwa w przyszłościowych superwizjach grupowych
  • Możliwość pracy hybrydowej – stacjonarnie i online