Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Vidok Clinic w Kaliszu

Widok 75A, Kalisz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
1- 2 razy w miesiącu
Typ zatrudnienia
Umowa cywilnoprawna/ zlecenie
Centrum Medyczne Vidok Clinic  zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji. Placówka jest zlokalizowana w Kaliszu przy ul Widok 75A

Zakres obowiązków:
  • konsultacje z zakresu kadiologii dziecięcej

 Wymagania:
  • aktualna polisa OC
  • mile widziane doświadczenie w pracy ambulatoryjnej
  • dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do współpracy z zespołem, empatia i profesjonalne podejście do pacjenta.

 Oferujemy:
  • nowe, komfortowe i estetycznie wykończone gabinety
  • przyjazny i intuicyjny system gabinetowy (My Dr EDM)
  • dostępne miejsca parkingowe
  • promocję: w internecie, na stronie internetowej, mediach społecznościowych, ogłoszeniach itd.
  • rejestrację telefoniczną, stacjonarną

Wynagrodzenie -od 60 - 65% za konsultację.

www.vidokclinic.pl