Neurolog

MediComfort Centrum Leczenia Bólu Gliwice

Wrocławska 10, Gliwice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Jeden dzień w tygodniu
Typ zatrudnienia
Zlecenie
MediComfort Centrum Terapii Stawów i Kręgosłupa to nowoczesna placówka zlokalizowana przy ul. Wrocławskiej 10 w Gliwicach. Nasza działalność ukierunkowana jest na świadczenie wysokiej jakości, prywatnej opieki medycznej w zakresie leczenia bólu stawów oraz kręgosłupa. Jesteśmy kameralnym podmiotem leczniczym, który ukierunkowany jest na ciągły rozwój i poszerzanie oferowanych świadczeń.

 Zakres obowiązków:
  • Ocena i interpretacja badań pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Przeprowadzanie konsultacji neurologicznych

 Wymagania:
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie do współpracowników oraz pacjentów
  • Dostępność stałych godzin w tygodniu

 Oferujemy:
  • Przyjazne, nowoczesne i kameralne środowisko pracy
  • Elastyczne dostosowanie się do potrzeb lekarza
  • Możliwość dostosowania godzin przyjęć do potrzeb lekarza