Neurolog dziecięcy

Centrum Rehabilitacji Jeżyce

Mylna 27/1, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
B2B, umowa zlecenie
Centrum rehabilitacyjno - medyczne Jeżyce zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje z zakresu neurologii dziecięcej, dotyczące w szczególności: padaczki, bólów głowy, choroby tikowej, zaburzeń zachowania i trudności szkolnych, oceny rozwoju psychomotorycznego wcześniaków, noworodków, niemowląt i dzieci starszych

 Wymagania:
  • dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do współpracy z pozostałymi specjalistami, empatia i profesjonalne podejście do pacjenta.

 Oferujemy:
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu - w tym m.in. aparat USG.
  • nowe, komfortowe i kompleksowo wyposażone gabinety
  • dogodny dojazd komunikacją miejską
  • promocję w internecie, w tym w ramach platformy ZnanyLekarz.pl
  • rejestrację telefoniczną, stacjonarną i online

Wynagrodzenie - 60% za konsultację (z racji zróżnicowanych kwalifikacji oraz pozostałych czynników wpływających na wysokość stawki, jej docelowa wartość jest ustalana z każdym lekarzem indywidualnie)