Lekarz rodzinny

NZOZ Słoneczny Stok

UL. LESKA 1 lokal użytkowy 4, Rzeszów
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat lub B2B
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę
NZOZ Słoneczny Stok w Rzeszowie zatrudni specjalistę medycyny rodzinnej lub pediatrii. Ewentualnie, lekarza w trakcie specjalizacji.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług medycznych dla pacjentów POZ
  • pozytywne nastawienie do przyjmowania młodych pacjentów będzie atutem (ponad 50% pacjentów w naszej przychodni stanowią dzieci)

Wymagania:

  • predyspozycja do pracy z Pacjentami – umiejętność słuchania, empatii
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • wysoka kultura osobista
  • dyplom ukończenia specjalizacji w przypadku zakończonego szkolenia specjalizacyjnego
  • prawo wykonywania zawodu w przypadku lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego

Oferujemy:

  • warunki płacy do uzgodnienia
  • miłą atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej przychodni
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/kontraktu/zlecenia
  • doświadczony zespół
  • dużą samodzielność
  • komfortowe warunki pracy