Kardiolog

Centrum Medyczne CMP

Mariańska 1, Warszawa
AOS
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

LEKARZ/LEKARKA

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, woj.mazowieckie

Wymagania:

Co oferujemy?

Elastyczny grafik pracy: Oferujemy możliwość dostosowania lokalizacji placówki oraz grafiku pracy do potrzeb, co umożliwia optymalne zarządzanie czasem i pracą.

Platforma benefitowa: Zapewniamy dostęp do platformy benefitowej, w tym kartę Multisport, platformę Mindgram, zniżki na różnorodne usługi oraz vouchery do sklepów i wiele innych korzyści.

Elastyczny model wynagradzania: Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące wynagrodzenia oraz sposobów rozliczenia, aby każdy był zadowolony z wynagrodzenia za swoją pracę.

Rozwój zawodowy: Stawiamy na rozwój zawodowy i oferujemy wsparcie finansowe na szkolenia zarówno wewnętrzne, dostosowane do potrzeb, jak i zewnętrzne. Posiadamy również możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych.

Dedykowany portal dla lekarzy: Nasz specjalny portal wspiera codzienną pracę oraz pomaga w rozliczaniu wynagrodzenia.

Badania kliniczne: Zachęcamy do uczestnictwa w badaniach klinicznych, co może być dodatkowo wynagradzane.

Opieka medyczna: Dbamy o zdrowie, zapewniając profesjonalną opiekę medyczną.

Program Poleć Lekarza: Korzystając z naszego Programu Poleć Lekarza i można zdobyć atrakcyjne nagrody za polecenie nowych kolegów do pracy.

Oferujemy:

W naszych Przychodniach stawiamy na wygodne i dobrze wyposażone gabinety, które znajdują się w przyjaźnie zaaranżowanej i nowoczesnej przestrzeni.

Chcemy, aby atmosfera pracy była budująca, a zespół przychodni zawsze uśmiechnięty i pomocny 😊

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Kapitałową CMP, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa Kapitałowa CMP*,
2) kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: iod(at)cmp.med.pl ,
3) dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach pracowników Grupy Kapitałowej CMP* na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
4) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
5) odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii,
6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 1 rok,
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Grupę Kapitałową CMP*; ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO,
8) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji,
9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Grupie Kapitałowej CMP* .

* W skład Grupy Kapitałowej CMP wchodzą następujące Spółki:

Centrum Medyczne Puławska sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 000015758;

CMP Inwest sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 000059872;

Centrum Medyczne Puławska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-772 Warszawa, nr KRS: 0000390182 ;

MTL Centrum Medyczne Puławska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 0000667163

oraz spółki powstałe w przyszłości.