Seksuolog

Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczne godziny pracy
Typ zatrudnienia
B2b / zlecenie
Mentali – Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego, to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia tworzone przez ludzi z pasją, gdzie intencją jest wsparcie osób zmagającymi się z problemami natury psychologicznej i towarzyszenie Im na różnych etapach życia, w procesie wzrastania i lepszego rozumienia siebie. Nasi specjaliści tworzą interdyscyplinarny Zespół Specjalistów i Terapeutów. Cenimy kompleksowość oraz profesjonalizm świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy psychologów i  psychoterapeutów pracujących z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz parami w nurcie: systemowym, poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym oraz innych modalnościach terapeutycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

Zakres obowiązków:
  • udzielanie konsultacji psychologicznych z uwzględnieniem szerokiego zakresu tematów dotyczących seksualności człowieka
  • prowadzenie terapii par i terapii małżeństw
  • prowadzenie procesów terapeutycznych
  • postawa wyrażająca gotowość doskonalenia zawodowego
  • umiejętność współpracy z Zespołem
  • przestrzeganie standardów obsługi klienta Mentali
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • przestrzeganie zasad etyki i etosu (współ)pracy.

 Wymagania:
  • praca w tygodniu, mile widziana także/lub w weekendy
  • min. 2 lata praktycznego doświadczenia w pracy z Klientami
  • wykształcenie wyższe w kierunkach: psychologia, ukończone studia podyplomowe z zakresu seksuologii
  • umiejętność skutecznej komunikacji z Klientami oraz prowadzenie długoterminowych procesów
  • umiejętność współpracy w zespole
  • elastyczność, kreatywność i zaangażowanie w życie firmy (pomoc w prowadzeniu mediów społecznościowych, działania marketingowe itp.)
  • dyplomacja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność autoprezentacji
  • udział w superwizjach

 Oferujemy:
  • elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie/B2B - umowa o współpracę
  • wymiar pracy: sobota-niedziela
  • miejsce pracy w centrum miasta
  • możliwość dzielenia się wiedzą poprzez prowadzenie szkoleń dla klientów i specjalistów
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • udział w regularnych interwizjach koleżeńskich
  • działania marketingowe nastawione na promocję specjalisty
  • obsługa koordynatora placówki - stały kontakt
  • profesjonalne, nowoczesne gabinety w centrum Wrocławia
  • spotkania integracyjne, brak dress code'u, kawa/herbata w miejscu pracy
  • rozliczenie 50/50