Psychiatra

Centrum Psychoterapii Passion for Life

Światowida 49B/1, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Min 10 godzin tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa B2B, umowa zlecenie
Ideą powstania Centrum Psychoterapii Passion for Life, było usilne pragnienie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, pełne ciepła i zrozumienia. Wiemy, jak ważna w procesie psychoterapii jest relacja. Nasi terapeuci towarzyszą pacjentom w niezwykłej drodze odkrywania samego siebie, wykazując pokłady empatii, uważności i zaangażowania. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zakładając, że do każdego człowieka pasuje inny klucz. Zależy nam, aby osoby trafiające do naszej placówki, jak najszybciej doświadczyły poczucia ulgi. Wyposażamy naszych pacjentów w odpowiednio dobrane do ich procesu techniki pracy, aby jak najszybciej mogli wrócić do swoich codziennych czynności odnajdując radość życia.

Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej oraz psychologicznej. Pracują pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

 Zakres obowiązków:
  • Rozpoznanie psychiatryczne na podstawie wywiadu i/lub przeprowadzonych testów psychologicznych oraz zgromadzonej dokumentacji,
  • Koordynacja terapii farmakologicznej pacjentów,
  • Konsultacje psychiatryczne,
  • Wystawianie stosownych zaświadczeń i orzeczeń zgodnie z podjętym rozpoznaniem,
  • Wskazania do dalszej diagnozy lub terapii.

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (psychiatra),
  • Umiejętność budowania relacji z pacjentem,
  • Empatia, cierpliwość i zaangażowanie,
  • Dodatkowym atutem będzie posługiwanie się testami diagnostycznymi

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia i wszechstronności specjalizacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Komfortowe warunki w przytulnych gabinetach
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Dużą liczbę pacjentów
  • Pracę w poradni której celem jest zapewnienie najlepszej i najbardziej kompleksowej pomocy psychiatrycznej psychoterapeutycznej i psychologicznej