Terapeuta

Poradnia Praxis

Osiedle Mielżyńskiego 117/1, Swarzędz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
B2B, zlecenie
Komfort dla Psychologów/Terapeutów w Praxis to przede wszystkim:
1.     Dzięki systemowi przedpłat wszystkie umówione terminy są opłacone.
2.     Nie stosujemy „overbookingu” – czyli można planować swój czas prywatny.
3.     Wynagrodzenie na koncie w ciągu 5-ciu dni roboczych po zakończeniu miesiąca
4.     Po stronie Praxis są koszty reklamy oraz marketingu, dzięki czemu możliwe jest budowanie dużej praktyki
5.     Na miejscu zespół  15-tu lekarzy psychiatrów.

Działamy wg zasady: "mamy dla Ciebie czas". Dotyczy to Pacjentów, Specjalistów oraz całego personelu. Wasz komfort jest dla nas ważny.

Poradnia Praxis to 15 lat doświadczenia w sektorze komercyjnej ochrony zdrowia psychicznego, obecnie 15-tu psychologów/terapeutów, 15-tu psychiatrów, blisko 40 000 Pacjentów, ponad 600 opinii na Google z oceną 4.9, Znany Lekarz – 700 z oceną 5.0

Jesteśmy idealnym miejscem dla Osób, które cenią swój czas prywatny, oczekują, że kontakt dla Pacjentów jest dostępny wyłącznie przez rejestrację oraz na koniec miesiąca chcą szybko otrzymać swoje wynagrodzenie.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie terapii Pacjentów zgodnie z obowiązującymi standardami w tym zakresie.

 Wymagania:
  • Terapeuta/Psycholog na minimum 2-gim roku specjalizacji/certyfikacji

 Oferujemy:
  • Zwiększenie przychodów na godzinę pracy dzięki systemowi przedpłat.
  • Model pracy szanujący czas prywatny Specjalisty.
  • 6 rejestratorek, dobra atmosfera, zaplecze socjalne.
  • Doświadczony zespół psychiatrów oraz psychologów.

Zapraszam do kontaktu

Radomir Rodziewicz