Urolog

Multi Clinic Centrum Medyczne Księży Młyn

Jana Kilińskiego 185, Księży Młyn, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Działalność gospodarcza / Umowa zlecenie
Multi Clinic Centrum Medyczne w Łodzi zaprasza do współpracy Lekarza Specjalistę Urologa lub lekarza w trakcie specjalizacji.
 Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym obsługującym pacjentów prywatnych oraz pacjentów z tzw. pakietów medycznych  (PZU, Allianz, Świat Zdrowia, Compensa itd.).
Posiadamy dwie lokalizacje na terenie Łodzi (ul. Kilińskiego 185 oraz ul. Rzgowska 219).
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Do dyspozycji lekarzy przekazaliśmy min. 9 aparatów ultrasonograficznych firmy GE, w tym: Voluson E8 BT18 (z najnowszą głowicą convex C2-9-D XD Clear), Voluson S8 Touch (z nowoczesną głowicą C2-9-RS do badania płodów), Voluson E8, Voluson E6, Vivid S5.
Dysponujemy również salami zabiegowymi oraz nowoczesnymi platformami laserowymi Co2: Monalisa Touch i Smartxide2. Wykonujemy zabiegi medyczne z zakresu urologii i ginekologii estetycznej oraz chirurgii estetycznej.

 Zakres obowiązków:

- Konsultacje urologiczne;
 - Drobne zabiegi urologiczne, posiadamy salę zabiegową;
 - USG urologiczne, zapewniamy w gabinecie aparat USG;

 Wymagania:

- Specjalista urolog lub w trakcie specjalizacji
- Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania badań USG

 Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Komfortowe warunki pracy;
- Pełną obsługę recepcyjną oraz przyjazną atmosferę;
- Skuteczny system potwierdzania pacjentów (incydentalna niestawialność na wizyty)
- Dostęp do nowoczesnych technologii medycznych;
- Pracę wyłącznie z dokumentacją elektroniczną w przyjaznej aplikacji
- Profesjonalne wsparcie marketingowe w pozyskaniu nowych pacjentów
- Bezpłatny kalendarz na Znanym Lekarzu w wersji promowanej
- Terminowe rozliczanie wynagrodzeń (umowy zlecenia/faktury)
- Dostęp do bezpłatnego parkingu
- Dostęp do pacjentów pakietowych z 12 firm ubezpieczeniowych ( PZU, Allianz, Świat Zdrowia, Compensa itd.)

Skontaktuj się z nami, udzielimy Ci więcej informacji.