Lekarz rodzinny

Nowe Miasto

11 Listopada 116, Wałbrzych
POZ
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat/częściowy
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/kontrakt
Centrum Medyczne Nowe Miasto zatrudni do pracy lekarza/y w POZ. Nasze placówki mieszczą się w Wałbrzychu, Jedlinie-Zdroju i Zagórzu Śląskim. Zachęcamy do  odbycia specjalizacji z medycyny rodzinnej w naszej placówce.

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie pacjentów dorosłych,
  • obsługa programu mMedica (pomoc informatyka),
  • wizyty domowe w razie potrzeby.

Wymagania:
  • ukończenie studiów medycznych na kierunku lekarskim, uprawniającym do pracy w POZ,
  • ważne prawo wykonywania zawodu,
  • znajomość języka polskiego.

Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnieni i harmonogramu pracy w godz. 8:00-18:00, od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę pracy, pomoc doświadczonych lekarzy, sprawną pracę personelu pielęgniarskiego i rejestracji medycznej,
  • Wsparcie w kosztach podnoszenia kwalifikacji zawodowych: kursach usg, konferencjach.