Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne EuroMedis

Al. Powstańców Wielkopolskich 33b, Szczecin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Dostosowany do potrzeb specjalisty
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Centrum Medyczne EuroMedis powstało w roku 2009 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na dostępność profesjonalnej opieki medycznej, spełniającej europejskie standardy usług.
Celem naszej działalności jest skoncentrowanie na potrzebach pacjenta i jego rodziny w kierunku poprawy jakości ich życia.  W tym kierunku  angażujemy się także w rozwój nowych idei i technologii, przyczyniając się do pokonywania ograniczeń współczesnej medycyny.
Zakres naszych usług obejmuje diagnostykę. leczenie i rehabilitację. Stawiamy na wielopłaszczyznowy rozwój aby zapewnić kompleksowość i szeroki dostęp opieki medycznej dla całej rodziny, prowadząc jednocześnie aktywne akcje profilaktyki i edukacji zdrowotnej.
Obecnie w ramach GRUPY EUROMEDIS oferujemy usługi w ramach komercyjnych Poradni Specjalistycznych dla Dzieci i Dorosłych, prowadzimy Ośrodek Terapii Zaburzeń Pamięci oraz zajmujemy się Badania Klinicznymi w różnych wskazaniach a także prężnie rozwijamy obszar Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach umowy z NFZ.

 Zakres obowiązków:
  • realizowanie świadczeń medycznych (porad i konsultacji) w zakresie własnej specjalizacji
  • dbałość o utrzymanie standardów medycznych panujących w centrum

 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe medyczne, specjalizacja kierunkowa aplikacji lub w jej trakcie
  • ważne prawo wykonywania zawodu
  • aktualne ubezpieczenie

 Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy, poprzez odpowiednie dostosowanie do oczekiwań grafiku przyjęć
  • korzystne warunki finansowe
  • profesjonalną organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne
  • nowoczesną infrastrukturę oraz wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia miejsce pracy (parking, nowoczesne klimatyzowane pomieszczenia)
  • pomoc wykwalifikowanego zespołu pielęgniarskiego i badania diagnostyczne pacjenta na miejscu
  • zapewnione działania informacyjne, rozpowszechniające sylwetkę specjalisty i dostęp do jego kalendarza online