Dermatolog

Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie

Komorniki
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Min. 2 razy w miesiącu
Typ zatrudnienia
B2B
Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie to centrum medyczne znajdujące się w Komornikach koło Poznania. Celem naszej placówki jest niesienie pomocy w zespole interdyscyplinarnym składającym się z lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów, logopedy, psychologa, seksuologa.
Zakres obowiązków:
  • Konsultacja pacjentów, badanie podmiotowe, przedmiotowe pacjentów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie Medchart.pl
  • Wykonywanie zawodu zgodnie z  etyką lekarską i przestrzeganiem przepisów prawa

 Wymagania:
  • Własna działalność gospodarcza
  • Ubezpieczenie OC

 Oferujemy:
  • Nowoczesny i wyposażony gabinet
  • Brak konieczności martwienia się o rejestrację pacjentów i planowanie grafiku- somatyczne rejestratorki zajmą się tym za Ciebie
  • Umawianie pacjentów online i telefoniczne
  • Darmowy parking